Neohodnoceno

Blees Ferber Hochgewächs 2016

Alkohol: 12,5%, cukr:68 g/l, kyseliny: 9,1 g/l, Německo/Mosel

Pokud máte rádi Vaše víno opravdu sladké, budete nadšeni. Tekutý ovocný koláč. Bezmála 70 g cukru je naštěstí hezky vyváženo kyselinou a dohromady tvoří opojný zážitek.

Skladem
Kód: 134
389 Kč 321,49 Kč bez DPH
Kategorie: Weingut Blees Ferber
Oblast: Mosel
Vinař: Weingut Blees Ferber

Popis produktu není dostupný

 vinohrady

 

Vinařství Blees Ferber je v rukách současných majitelů již třetí generaci. Jejich 9 ha vinohradů se nachází v jedné z nejkrásnějších oblastí Německa - v zákrutách řeky Mosely mezi obcemi Leiwen a Trittenheim. Ryzlink tvoří 88% procent plochy, zbytek připadá na Muller Thurgau a Pinot Noir. Svá vína pěstují na známých polohách zvučných jmen - Leiwener Laurentiuslay, Trittenheimer Apotheke, Piesporter Goldtröpfchen nebo Piesporter Gärtchen, kterýžto vinohrad je celý ve vlastnictví vinařství a je tak unikátním monopolem.

Vinifikace probíhá za kontrolovaných teplot, zrání v nerezu a částečne i dubových sudech. Maximální opatrnost při práci jak na vinohradech tak ve sklepě přináší krásně čistá vína jasně odrážející svůj původ. Ryzlinky Blees Ferber mají svůj nezaměnitelný, opojný charakter a rozhodně stojí za to se s nimi seznámit.